O firmie

Aktualności

16.02.2017

ClimaCAD On-Line 4.0 – już wkrótce

Z dumą chcielibyśmy poinformować, że dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia projektu pod nazwą  ClimaCAD On-line 4.0 (CCOL 4.0). Projekt swoim zasięgiem obejmuje opracowanie, oprogramowanie oraz wdrożenie kompletnego systemu odpowiedzialnego za ofertowanie i dobór urządzeń oferowanych przez VTS.

CCOL 4.0 wykorzystuje najnowsze technologie i platformy programistyczne. Rozwiązanie udostępnione zostanie w modelu SaaS (ang. Software as a Service, czyli oprogramowanie jako usługa). Największą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że system dostępny będzie z każdego miejsca na świecie, wystarczy dowolne urządzenie z przeglądarką internetową i dostępem do Sieci Internet.

System jest również  bardzo elastyczny w zakresie współpracy z innymi systemami oraz możliwości exportu danych. CCOL 4.0 współpracuje między innymi z systemami klasy CRM, ERP i WMA, a także użytkownicy mają możliwość exportu danych do formatów: REVIT, DWG 2D i 3D, PDF, SUBMITTAL.

Aby uchylić rąbka tajemnicy, poniżej prezentujemy zwiastun, przedstawiający jedne z najważniejszych zalet systemu ClimaCAD On-Line 4.0 .eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn