O firmie

Aktualności

12.03.2014

Jakość na międzynarodową miarę – VTS nominowany do nagrody QUALITY INTERNATIONAL 2014!

Spółka VTS Plant, wchodząca w skład VTS Group, uzyskała nominację do nagrody Quality International 2014 potwierdzającej wysoką jakość zarówno produktów, usług, jak i procesów biznesowych.

W myśl realizowanej strategii „Quality and Innovative” Grupa VTS przykłada bardzo dużą wagę do nadzoru jakości wszelkich procesów realizowanych przez firmę. Nominacja VTS Plant (spółki produkującej urządzenia VOLCANO i DEFENDER) do nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2014, będącej synonimem skutecznego zarządzania firmą, a w szczególności procesami związanymi z Quality Management potwierdza, że działania podejmowane zakresie jakości są na miarę międzynarodowego uznania.

Quality International 2014 to obecnie największy konkurs jakościowy w Polsce, skupiający przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium kraju wokół idei QM. VTS Plant, który jest gwarantem najlepszego wykonania i bezawaryjności urządzeń VTS Euroheat: VOLCANO i DEFENDER ma szanse na tytuł w kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości.

Liczymy, że ocena kapituły przewidziana na wrzesień 2014 pozwoli VTS Plant dołączyć do elitarnej grupy firm dla których czytelna polityka jakości jest jedną z codziennych dobrych praktyk w biznesie,  widocznych na każdym etapie procesu produkcyjno – logistycznego.

eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn