O firmie

Aktualności

28.04.2016

Największe seminarium VTS Polska w bieżącym roku

22 kwietnia w terminalu odpraw Stena Line w Gdyni odbyło się największe seminarium zorganizowane w tym roku przez VTS Polska. W wydarzeniu udział wzięło blisko 150 projektantów, wykonawców i inwestorów z branży HVAC w Polsce.

Głównym punktem programu była prezentacja centrali VENTUS 2016. Prezentacja podzielona została na dwie sesje: teoretyczną i laboratoryjną. W części teoretycznej uczestnicy mieli okazję zapoznać się z możliwościami jakie daje nowa centrala VENTUS 2016, zarówno od strony konstrukcyjnej, jak również automatyki i jej funkcjonalności. W części laboratoryjnej, przedstawione zostały (omówione wcześniej) możliwości automatyki. Dzięki funkcji webserwera, uczestnicy mogli zaobserwować jak zdalnie (za pomocą przeglądarki internetowej) można zarządzać pracą centrali, a co za tym idzie optymalizować parametry jej pracy. Przeprowadzone zostały m.in. doświadczenia prezentujące zalety funkcji CO2, a także pomiaru i regulacji stałej wydajności powietrza (CAV).

"W ubiegłym roku znacząco przebudowaliśmy nasze centrale. Dzięki temu nasz flagowy produkt, jakim jest centrala VENTUS, zyskał zupełnie nową jakość. Aluminiowe słupki konstrukcyjne, stalowa rama, obudowa wykonana z blachy alucynk oraz szereg udogodnień mających wpływ na montaż i eksploatację naszych urządzeń, sprawiły, że produkt został bardzo dobrze przyjęty przez rynek. Fakt ten potwierdzają klienci, którzy otrzymali już nowe urządzenia, zaobserwowaliśmy także 35% wzrost zainteresowania naszą oferą. Obecnie dobiegają również końca prace nad nową automatyką, która stanowić będzie uzupełnienie oferty, a której próbkę możliwości można było zobaczyć podczas seminarium. Ufamy, że tak przygotowana oferta cieszyć się będzie jeszcze większym zainteresowaniem, a co za tym idzie, również zadowoleniem naszych obecnych i nowych klientów" – komentuje Jarosław Jóźwiak, Prezes Zarządu VTS Polska Sp. z o.o.

W trakcie seminarium swoją premierę miało również zupełnie nowe urządzenie VTS, które już niebawem pojawi się w sprzedaży – jest to nowa kurtyna powietrzna o nazwie „WING”. Więcej informacji na temat tego produktu już niebawem na stronach i portalach VTS.

Seminarium połączone zostało z rejsem integracyjnym promem Stena Line do szwedzkiej Karlskrony. Wspólna (weekendowa) wycieczka obfitował w wiele atrakcji, m.in.: zabawę na promie, degustację lokalnych przysmaków, a także wspólne wyplatanie liny w starej powrozowni (film, który przedstawia produkcje liny w wykonaniu naszych gości dostępny jest na facebook VTS: https://web.facebook.com/VTSgroupHVACcompany/ ).

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za czynny udział w seminarium oraz wspólną zabawę podczas wyprawy do Szwecji. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z całego wydarzenia.
eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn