O firmie

Aktualności

15.11.2017

Ruszyła platforma Instal Partner


Platforma przygotowana z myślą o instalatorach urządzeń wentylacyjnych wystartowała! Celem budowy Instal Partner jest skupienie najlepszych specjalistów wokół marki VTS.
Platforma pełnić będzie dwie zasadnicze funkcje.

 

Instaluj i zbieraj korzyści

Instal Partner jest programem partnerskim, dającym dodatkowe korzyści tym, którzy w codziennej pracy wybierają urządzenia VOLCANO i WING. Zgodnie z założeniami programu będą oni rejestrować kody zamieszczone na urządzeniach VTS, które zamienione zostaną na korzyści finansowe. Instalator będzie mógł wykorzystać je na dowolny cel, przy pomocy dedykowanej karty bankowej.

Szybki dostęp do wiedzy

Program dedykowany jest do najlepszych, dlatego instalatorzy rejestrując się otrzymają dostęp do materiałów szkoleniowych jak prezentacje e-learningowe czy filmy instruktażowe. Będąc w kontakcie z instalatorami będziemy mogli poznać ich potrzeby i opinie, w efekcie czego powstaną dedykowane dla nich spotkania szkoleniowe i kolejne materiały edukacyjne. Ich opinie będą brane pod uwagę podczas planowanego rozwoju produktów VTS, tak by nie tylko spełniały oczekiwania klientów, ale także były przyjazne dla pracujących na froncie instalatorów.

Program w pierwszej kolejności został uruchomiony w Polsce. W przyszłym roku planujemy rozszerzenie platformy na kolejne regiony.

eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn