O firmie

Aktualności

27.04.2017

VTS Polska – największe seminarium produktowe w tym roku.

21 kwietnia w terminalu odpraw Stena Line w Gdyni odbyło się największe seminarium zorganizowane w tym roku przez VTS Polska. To już druga odsłona tej imprezy, która zapoczątkowana została w ubiegłym roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 150 projektantów, wykonawców i inwestorów, tym razem z okolic Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Torunia i Bydgoszczy.

Podczas seminarium zaprezentowane zostały zalety central VENTUS, nagrzewnic VOLCANO oraz kurtyn powietrznych WING. Przedstawiono możliwości nowego system doboru ClimaCAD OnLine 4.0, a także zaprezentowano proces generowania i właściwości obiektów VTS BIM. Dynamicznie generowane obiekty VTS BIM, które nie mają na chwilę obecną analogów w branży HVAC, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony projektantów.

Aby uatrakcyjnić seminarium, połączono je z rejsem integracyjnym promem Stena Line do szwedzkiej Karlskrony. Wspólna (weekendowa) wycieczka obfitowała w wiele atrakcji, m.in.: zabawę na promie, degustację lokalnych przysmaków, a także zwiedzanie zabytków Karlskrony.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i pracownikom za czynny udział w seminarium oraz wspólną zabawę podczas wyprawy do Szwecji. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z całego wydarzenia. 

eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn