O firmie

Aktualności

13.02.2014

VTS w gronie laureatów „Diamenty Forbesa 2014”

Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się na liście laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2014”. Ranking dotyczy polskich przedsiębiorstw, które mają największą dynamikę wzrostu wartości firmy w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

Diamenty Forbesa przygotowywane są we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska. Ranking opracowany zostaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystane zostały dane z lat 2010 – 2012, m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

W oparciu o dostarczone dane, VTS zaklasyfikowany został do grona firm, którym Bisnode przyznał pozytywny ranking wiarygodności, tj. przedsiębiorstw o dodatnim wyniku finansowym i współczynniku ryzyka niższym niż 4 (ocenianym wg ratingu Dun & Bradstreet) oraz największej dynamice wzrostu sprzedaży.

Diamenty Forbesa potwierdzają, że jesteśmy wiarygodną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Dlatego z dumą i satysfakcją przyjęliśmy informację o tym wyróżnieniu.

eShop Ask&Buy Service Aktualności Newsletter Facebook YouTube LinkedIn